  • : CMK32GX5M2B6400Z32
  • : RAM Памет
  • : 10 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Pack Length (mm)162 mm
Pack Width (mm)131 mm
Pack Height (mm)11 mm
EAN Code840440491019
Тегло0.13кг
АтрибутСтойност
Тип паметDDR5
Капацитет32
Честота (MHz)6400
Форм факторDIMM
Брой модули2
CAS латентност (CL)32
Напрежение (V)1.4
Поддръжка на ECCНе
РадиаторДа
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаXMP 3.0 и AMD EXPO
ЦвятСив
Тегло0.13кг
CORSAIR VENGEANCE DDR5 32GB (2 x 16GB) 6400MHz CL32 — Сив
Ключови Предимства
  • Свръхбърза 6400MHz скорост — Извлечете максимума от процесора си с ултра-високи честоти, които намаляват времето за зареждане и повишават кадрите в секунда.
  • Ниско напрежение 1.40V — Ефективно захранване, което поддържа ниски температури без компромис с производителността.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип паметDDR5
Капацитет32GB (2 x 16GB)
Скорост6400MHz
CAS латентностCL32
Тайминги32-40-40-84
Напрежение1.40V